dissabte, 22 d’octubre de 2016

Classificació general 2 hores de resistència en BTT d'Avià 2016

Posició Voltes Dorsal Equip Corredor 1 Corredor 2 Categoria
1 12 13 ALTITUD BIKES / TB CRISTOFER BOSQUE RUANO EUGENI SERRA MACIÀ MASCULINA
2 12 16 BTT TRIATLO LLUÇANES XAVIER MADRONA VILA ERNEST PALAU VILA MASCULINA
3 12 28 CICLOTEAM GRANDIA I RICARD GORCHS UREÑA DAVID PEÑA GODOY MASCULINA
4 12 19 ALTITUD BIKES TEAM RICARD VILLAROYA TORAN MARC CIRERA CASELLAS MASCULINA
5 12 11 MIXBIKECLUB ENRIC BALTA FLORES  MOHAMMED AMHAUCHE  MASCULINA
6 11 36 LOS MARIACHIS ABEL ROVIRA SOLER ANGEL NEVADO IGLESIAS MASCULINA
7 11 21 DAVID TORRESCASANA SANTAULARIA DAVID TORRESCASANA SANTAULÀRIA MELCIOR FAJA BELTRAN MASCULINA
8 11 8 ALTITUD BIKES JOSEP ITO RIU SERGI GRANÉ SERRANO MASCULINA
9 11 12 ELS TREMPATS MARC RIAL FÍGOLS JORDI JUNYENT TRASSERRA MASCULINA
SUB23/LOCAL
10 11 27 ALTITUD BIKES SL JORDI SOLANO TORNER LLUÍS FÍGOLS MORAL MASCULINA
11 11 23 BTT SOLSONES 1 JORDI VILADRICH MEDINA CARLES PÉREZ MASCULINA
12 11 33 BIKEGUARDIOLA MARC CUNILL SELLAS TONI PONS GALLEGO MASCULINA
13 11 17 ALTITUD BIKES S23 DÍDAC VIVÓ RUIZ ANDREU CABRA ESTRADA MASCULINA
SUB23 
14 11 2 SPARKTANS AGUSTÍ FLORES BAIXAULI EDGAR GARCÍA BANTOLRA  MASCULINA
15 11 26 BTT TRIATLO LLUÇANES 2 JORDI FONT CORRIUS AINA PICAS ZORRILLA MIXTE
16 11 24 BTT SOLSONES 2 ISMAEL FERNÀNDEZ VITUTIA ISIDRE LEMA RIVERA MASCULINA
17 11 5 SHERPA I CIA ABEL MORA LIZANA QUIM DAURA OLLÉ MASCULINA
18 10 7 M M MIQUEL PUCHE PARERA MARTÍ BERTRAN COMELLES MASCULINA
19 10 38 BLUE MOTORS OMAR MARINEZ OSUNA MASCULINA
20 10 10 BUFF GENESSIS XAVIER CABALLOL FORNELL  ADRIÀ NOGUERA SOLDEVILA MASCULINA
21 10 35 AVIA COP DE PEDAL C. C. MARC CANO VILÀ VALERII CAPLIN MASCULINA
SUB23 / LOCAL
22 10 4 ELECTRICA DEL CADI 1 CARLOS FERNÁNDEZ LASERNA MANEL MOYANO ALMEDINA MASCULINA
23 10 15 TOMAS BELLES IVAN BARRERO FERNÁNDEZ SAMUEL PRIEGO RAMÍREZ MASCULINA
24 10 3 ELECTRICA DEL CADI JOSEP M. PRADAS OLMEDO PACO MARTÍNEZ GARCIA MASCULINA
MASTER50
25 10 29 NO PAS JOAN QUINTANA CASANOVAS KATI MARTINEZ GUILLAMON MIXTE
26 10 31 ARTESBIKE JORDI CAELLAS SIMÓ GUILLEM CAELLAS SIMÓ MASCULINA
SUB23
27 10 18 BIKEBERGUEDA C.C. JORDI REIG FORNELL MARC REIG FORNELL MASCULINA
28 10 34 VILA BIKE´S MARC ALADESA VARGAS JORDI ALADESA BALETA MASCULINA
29 10 6 FES CICLES ALEX SABUQUILLO PAREJO NAYARA MALDONADO MIXTE
SUB23
30 10 37 SLOW LIFE  JOSEP VILALTA BOIXADER ERICA CALATRAVA ZOMEÑO MIXTE
31 10 32 OLOST ENRIC VALLDAURA GIRAVENT JOSEP ICART ROVIRA MASCULINA
MASTER50
32 10 30 CICLOTEAM GRANDIA II LLUÍS GRANDIA GRAUS PILAR GARCIA RUSIÑOL MIXTE
33 9 22 ADRIJOAN ADRIÀ TORRES LEÓN JOAN ALERT MORALES MASCULINA
SUB23
34 9 20 GENOVES TEAM XAVI GENOVÈS SABATA GERARD GENOVÈS SABATA MASCULINA
35 9 14 PONIS TEAM ROGER PIÀ ROSET EUDALD GONFAUS ORITZ MASCULINA
36 8 25 ALTITUD BIKES MX CARLES TORT COMELLAS ANNA BUFARULL BALLÚS MIXTE
37 8 9 XATIS GLOBERS ANNA BAREA GARCÍA  ROSA PALOMINO VEGA FEMENINA
38 8 1 TREVOL BIKESPORTS ARNAU MARTÍNEZ ALADEL MARTA MARTÍNEZ ALADEL MIXTE
SUB23