dissabte, 10 d’octubre de 2015

Classificació general 2 hores de resistència en BTT d'Avià 2015

Avià, 10 d'octubre de 2015

POSICIÓ
VOLTES
DORSAL
EQUIP CORREDOR 1 CORREDOR 2 CATEGORIA 
1
12
28
ALTITUD BIKES - TREK JOSEP ITO RIU RAFA PARÉS TEIXIDÓ PARELLES MASCULÍ
2
11
25
ALTITUD BIKES RICARD QUIROGA RIU JOAN FREIXA MARCELÓ  PARELLES MASCULÍ
3
11
12
ALTITUD BIKES 9.8 RICARD VILLARROYA TORÁN MARC CIRERA CASELLAS PARELLES MASCULÍ
4
11
7
ALTITUD BIKES TEAM LLUIS FIGOLS MORAL  JORDI SOLANO TORNER  PARELLES MASCULÍ
5
11
16
TONA BIKES ERIC VALLDAURA GUITART RICARD GORCHS AGUILAR PARELLES MASCULÍ
6
11
22
TEAM GRAANDIA ALTITUD BIKES DAVID PEÑA GODOY  ERIC ESCASEZ DÍAZ  PARELLES MASCULÍ
7
11
9
BICIXTREM-BIKEGUARDIOLA SERGI CARDONA ROSANAS DÍDAC VIVÓ RUIZ PARELLES MASCULÍ / SUB23
8
11
10
CICLOTEAM-BIKEGUARDIOLA MARC RIAL FIGOLS MARC CUNILL SELLAS PARELLES MASCULÍ / SUB23
9
11
21
TONA BIKES 2 MAR SOLER PUIG  MOHAMMED AMHAOUCHE ALILLOU PARELLES MIXTE
10
11
1
ELECTRICA DEL CADI CARLOS FERNANDEZ LASERNA MANEL MOYANO ALMEDINA PARELLES MASCULÍ
11
11
4
A.C. LILLET TONI PONS GALLEGO JORDI PERARNAU PERARNAU PARELLES MASCULÍ
12
10
2
ELECTRICA DEL CADI JOSEP M. PRADAS OLMEDO FRANCISCO MARTÍNEZ GARCIA PARELLES MASCULÍ / MASTER50
13
10
15
MAQUIPELUTS SANTI VAL LUCAS JORDI SANTACANA GELABERT PARELLES MASCULÍ
14
10
6
AVIA COP DE PEDAL C.C. MARC CANO VILÀ VALERII CAPLIN PARELLES MASCULÍ / SUB23 / LOCAL
15
10
27
GIMARBIKETEAM2 DAVID LÓPEZ RUIZ ISMAEL MARTÍNEZ PONT PARELLES MASCULÍ
16
10
23
GIMARBIKE TEAM1 VICTOR GIMÉNEZ MARTIN JOSEP MARIA CASTELLÀ NOGUERA PARELLES MASCULÍ
17
10
30
NAVÀS TEAM CRISTINA ROTXES FRANCESC SABATA PARELLES MIXTE
18
10
17
CICLOTEAM  GRANDIA I LLUÍS GRANDIA GRAUS PILAR GARCIA RUSIÑOL PARELLES MIXTE
19
9
18
MONADA ADA XINXÓ MORERA MÒNICA MÍNGUEZ TORT PARELLES FEMENÍ
20
9
8
ALTITUD BIKE ADRIÀ TORRES LEÓN FRANCESC SOTOS DE COS PARELLES MASCULÍ / SUB23
21
9
26
PC MUNDO DAVID RIU BOSOMS LAURA MAS TUDÓ PARELLES MIXTE
22
9
20
CICLOTEAM GRANDIA II JOSEP M. GENESCÀ SITJES M. ELENA VILA I PUIG PARELLES MIXTE
23
9
19
ALTITUD BIKES WOMEN NÚRIA FERRER CRUSELLAS AINA PICAS PARELLES FEMENÍ
24
9
13
TOMAS BELLES IVAN BARRERO FERNANDEZ ROSA PALOMINO VEGA PARELLES MIXTE
25
9
24
TORTUGUES TEAM JUAN BALLONGA SANTCLIMENTS ELEUTERI ADELANTADO GUITART PARELLES MASCULÍ / MASTER50
26
9
14
SELENIKA.COM SANDRA PALOMINO VEGA JESÚS RUIZ SOJO PARELLES MIXTE
27
9
3
CASTOLESA ENRIC VALLDAURA GIRAVENT XAVI NOUVILAS PUIG  PARELLES MASCULÍ / MASTER50
28
8
31
JORDI GRANELL JORDI GRANELL DÍAZ PARELLES MASCULÍ
29
8
11
XATIS POWER KATE VALL ROVIRA YOLANDA PEREIRA MARTIN PARELLES FEMENÍ
30
8
5
TAMASKA BERNAT TARRÉS MAS ABEL TARRÉS CALDARÉ PARELLES MASCULÍ / LOCAL
31
7
29
ELS WOLSVAGEN JAUME BADIA PONS MELITÓ SOLÀ PUJOLS PARELLES MASCULÍ / MASTER50 / LOCAL