dissabte, 11 d’octubre de 2014

CLASSIFICACIÓ MASCULINA 2 HORES BTT D'AVIÀ 2014

POSICIÓ VOLTES DORSAL EQUIP CORREDOR 1 CORREDOR 2
1 12 25 TOMAS BELLES-TOMAS DOMINGO JAVIER SALAMERO ROBERTO BOU MARTIN
2 12 11 BICIXTREM 1 JOSEP ITÓ RIU EUGENI SERRA MACIÀ
3 12 23 CICLOTEAM GRANDIA 5  DAVID PEÑA GODOY  RICARD GORCS UREÑA
4 12 29 BTT TRIATLO LLUÇANES/FERBIKES PRATS JORDI CAPDEVILA CORNELLAS OMAR MARTINEZ OSUNA
5 12 22 CICLOTEAM GRANDIA 4 JOAN CARLES CARRILLO SERRANO EDUARD BOLADERAS PONS
6 12 27 BICIXTREM-BTT TRIATLO LLUCANES SERGI CARDONA ROSANAS JOSEP CASAS CASANOVA
7 12 7 BICIXTREM 2 CARLES FELIU FORTUÑO JORDI SOLANO TORNER
8 12 40 BTT TRIATLO LLUÇANES 3 ERNEST PALAU VILA XAVIER MADRONA VILA
9 11 31 BTT TRIATLO LLUÇANES 2 GABRIEL CROSAS SALVANS JORDI FONT CORRIUS
10 11 19 CICLOTEAM GRANDIA 2 ABEL ROVIRA ANGEL NEVADO
11 11 34 ELS RECREMATS JORDI JUNYENT  MARC RIAL FIGOLS
12 11 30 CICLOTEAM GUILLEM RICART GAMISANS DAVID MACIA FLORES
13 11 2 ELECTRICA DEL CADI 2 JOSEP Mª PRADAS OLMEDO FRANCISCO MARTINEZ GARCIA
14 11 21 CICLOTEAM GRANDIA 3 JORDI PRIETO SANCHEZ DANIEL MARTÍNEZ GALERA
15 11 26 BTT TRIATLO LLUÇANES 1 LLUIS FORNELL PRAT XAVIER CORS CARRERA
16 11 15 AVIA COP DE PEDAL MARC CANO VILÀ VALERII CAPLIN
17 11 45 DIFOPRINT-BICIS TONI IVAN GONZALEZ RAMOS DANIEL CORVO GONZALEZ
18 11 14 PEDALS DE FERRO DAVID HERNÁNDEZ VILALTA PAU GALLARDO LLORCA
19 11 35 SELENIKA-NAVARCLES JOAN SANCHEZ VEZEDA JOSEP PALOMINO FUENTES
20 11 3 ELECTRICA DEL CADI 1 CARLOS FERNANDEZ LASERNA MANEL MOYANO ALMEDINA
21 11 37 TOTXOS TEAM ISMA MARTINEZ PONT DAVID LOPEZ RUIZ
22 10 20 ELS TARATS XAVIER CABALLOL FORNELL GUILLEM PUJOLS MASFERRER
23 10 33 GIRONELLA TEAM ISAAC ROJAS SAÑA ORIOL DALMAU ROSET
24 10 10 TRIATLO BERGA SERGI VILA PIJOAN ROGER CAMPRUBÍ GALLET
25 10 12 GRAPAL TEAM JOSEP ALSINA MARTINEZ MIQUEL PUCHE PARERA
26 10 6 ELS AURELIOS FRANCESC SOTOS DE COS ADRIÀ TORRES LÉON
27 10 46 FASOL-BIKES OSCAR CID COLONQUES
28 10 9 ESCALFADORS 1 JOAN PLANAS CÀNOVAS ERIC VENDRELL MUNS 
29 10 32 AMICS DEL CICLISME LILLET JORDI PERARNAU PERARNAU JOAN FERRAO GENESCÀ
30 10 1 BIKE BERGUEDÀ DAVID CAMPRUBI CALDERER ADRIA CAMPRUBI PONT
31 9 28 ULTRABIKE JORDI BARNIOL LLURDA MARC NOGUERA ANTIC
32 9 16 CICLES PERE PERE HERRERA LUQUE JOSE A ZAMBRANO FERIA
33 9 24 OLOST-SCC ENRIC VALLDAURA GIRAVENT XAVI NOUVILAS PUIG
34 9 39 ELS  BICIATS XAVIER SANTAEULÀLIA ESPELT MARC ESCAMILLA CASAJUANA
35 8 17 ESCALFADORS 2 RAUL PEREZ SANCHIZ JAVIER CARRASCO REYES
36 8 42 50 DE 90 MELITO SOLA PUJOLS JOAN BALLONGA SANTCLIMENTS
37 8 18 BTT LLUCANES JOSEP VALLDAURA VILA JOSEP FONT ARUMÍ
38 2 4 JORDI GRANELL DIAZ FRANCISCO BORRUECO RODRIGUEZ JORDI GRANELL DIAZ