dissabte, 11 d’octubre de 2014

CLASSIFICACIÓ GENERAL 2 HORES BTT D'AVIÀ 2014

Posició Voltes dorsal Equip Corredor1 Corredor2 Categoria

1 12 25 TOMAS BELLES-TOMAS DOMINGO JAVIER SALAMERO ROBERTO BOU MARTIN PARELLES MASCULÍ
2 12 11 BICIXTREM 1 JOSEP ITÓ RIU EUGENI SERRA MACIÀ PARELLES MASCULÍ
3 12 23 CICLOTEAM GRANDIA 5  DAVID PEÑA GODOY  RICARD GORCS UREÑA PARELLES MASCULÍ
4 12 29 BTT TRIATLO LLUÇANES/FERBIKES PRATS JORDI CAPDEVILA CORNELLAS OMAR MARTINEZ OSUNA PARELLES MASCULÍ
5 12 22 CICLOTEAM GRANDIA 4 JOAN CARLES CARRILLO SERRANO EDUARD BOLADERAS PONS PARELLES MASCULÍ
6 12 27 BICIXTREM-BTT TRIATLO LLUCANES SERGI CARDONA ROSANAS JOSEP CASAS CASANOVA PARELLES MASCULÍ SUB23
7 12 7 BICIXTREM 2 CARLES FELIU FORTUÑO JORDI SOLANO TORNER PARELLES MASCULÍ
8 12 40 BTT TRIATLO LLUÇANES 3 ERNEST PALAU VILA XAVIER MADRONA VILA PARELLES MASCULÍ
9 11 31 BTT TRIATLO LLUÇANES 2 GABRIEL CROSAS SALVANS JORDI FONT CORRIUS PARELLES MASCULÍ
10 11 19 CICLOTEAM GRANDIA 2 ABEL ROVIRA ANGEL NEVADO PARELLES MASCULÍ
11 11 34 ELS RECREMATS JORDI JUNYENT  MARC RIAL FIGOLS PARELLES MASCULÍ SUB23
12 11 30 CICLOTEAM GUILLEM RICART GAMISANS DAVID MACIA FLORES PARELLES MASCULÍ
13 11 2 ELECTRICA DEL CADI 2 JOSEP Mª PRADAS OLMEDO FRANCISCO MARTINEZ GARCIA PARELLES MASCULÍ MASTER50
14 11 21 CICLOTEAM GRANDIA 3 JORDI PRIETO SANCHEZ DANIEL MARTÍNEZ GALERA PARELLES MASCULÍ
15 11 26 BTT TRIATLO LLUÇANES 1 LLUIS FORNELL PRAT XAVIER CORS CARRERA PARELLES MASCULÍ
16 11 15 AVIA COP DE PEDAL MARC CANO VILÀ VALERII CAPLIN PARELLES MASCULÍ SUB23
17 11 45 DIFOPRINT-BICIS TONI IVAN GONZALEZ RAMOS DANIEL CORVO GONZALEZ PARELLES MASCULÍ
18 11 14 PEDALS DE FERRO DAVID HERNÁNDEZ VILALTA PAU GALLARDO LLORCA PARELLES MASCULÍ SUB23
19 11 35 SELENIKA-NAVARCLES JOAN SANCHEZ VEZEDA JOSEP PALOMINO FUENTES PARELLES MASCULÍ MASTER50
20 11 3 ELECTRICA DEL CADI 1 CARLOS FERNANDEZ LASERNA MANEL MOYANO ALMEDINA PARELLES MASCULÍ
21 11 37 TOTXOS TEAM ISMA MARTINEZ PONT DAVID LOPEZ RUIZ PARELLES MASCULÍ
22 10 43 BICIXTREM MXT MARC CIRERA AINA PICAS PARELLES MIXTE
23 10 20 ELS TARATS XAVIER CABALLOL FORNELL GUILLEM PUJOLS MASFERRER PARELLES MASCULÍ
24 10 33 GIRONELLA TEAM ISAAC ROJAS SAÑA ORIOL DALMAU ROSET PARELLES MASCULÍ
25 10 10 TRIATLO BERGA SERGI VILA PIJOAN ROGER CAMPRUBÍ GALLET PARELLES MASCULÍ
26 10 12 GRAPAL TEAM JOSEP ALSINA MARTINEZ MIQUEL PUCHE PARERA PARELLES MASCULÍ
27 10 41 FASOL ABEL MORA LIZANA SÍLVIA PINEDA HARO PARELLES MIXTE
28 10 6 ELS AURELIOS FRANCESC SOTOS DE COS ADRIÀ TORRES LÉON PARELLES MASCULÍ SUB23
29 10 36 THE CYCLERY ERICA CALATRAVA ZOMEÑO JORDI SANTACANA GELABERT PARELLES MIXTE
30 10 46 FASOL-BIKES OSCAR CID COLONQUES
PARELLES MASCULÍ
31 10 9 ESCALFADORS 1 JOAN PLANAS CÀNOVAS ERIC VENDRELL MUNS  PARELLES MASCULÍ
32 10 32 AMICS DEL CICLISME LILLET JORDI PERARNAU PERARNAU JOAN FERRAO GENESCÀ PARELLES MASCULÍ
33 10 1 BIKE BERGUEDÀ DAVID CAMPRUBI CALDERER ADRIA CAMPRUBI PONT PARELLES MASCULÍ
34 9 13 CICLOTEAM GRANDIA 1 LLUIS GRANDIA GRAUS PILAR GARCIA PARELLES MIXTE
35 9 28 ULTRABIKE JORDI BARNIOL LLURDA MARC NOGUERA ANTIC PARELLES MASCULÍ SUB23
36 9 16 CICLES PERE PERE HERRERA LUQUE JOSE A ZAMBRANO FERIA PARELLES MASCULÍ MASTER50
37 9 24 OLOST-SCC ENRIC VALLDAURA GIRAVENT XAVI NOUVILAS PUIG PARELLES MASCULÍ MASTER50
38 9 38 XATIS TEAM YOLANDA PEREIRA KATE VALL PARELLES FEMENÍ
39 9 39 ELS  BICIATS XAVIER SANTAEULÀLIA ESPELT MARC ESCAMILLA CASAJUANA PARELLES MASCULÍ
40 8 17 ESCALFADORS 2 RAUL PEREZ SANCHIZ JAVIER CARRASCO REYES PARELLES MASCULÍ
41 8 42 50 DE 90 MELITO SOLA PUJOLS JOAN BALLONGA SANTCLIMENTS PARELLES MASCULÍ MASTER50
42 8 18 BTT LLUCANES JOSEP VALLDAURA VILA JOSEP FONT ARUMÍ PARELLES MASCULÍ
43 8 44 BICIS TONI / FASOL EVA CAÑAS CAMPOS ANNA BAREA GARCIA PARELLES FEMENÍ
44 8 8 CN PRAT-TRIATLO JOAN RUIZ COMAS NURIA LLAGOSTERA PAJUELO PARELLES MIXTE
45 2 4 JORDI GRANELL DIAZ FRANCISCO BORRUECO RODRIGUEZ JORDI GRANELL DIAZ PARELLES MASCULÍ