diumenge, 27 d’octubre de 2013

Classificacions 2 hores resistència btt Avià 2013

Classificació masculina
Posició
Voltes
Dorsal
Equip Corredor 1 Corredor 2
1
13
22
FASOL/T.BELLES FÈLIX MARTÍNEZ DE ORAA SEGURA CRISTOFER BOSQUE RUANO
2
12
12
BICIXTREM II JOSEP ITO RIU JOAN FREIXA MARCELÓ
3
12
32
BTT TRIATLO LLUCANES XAVIER MADRONA VILÀ  GABRIEL CROSAS SALVANS
4
12
38
BIKE HOUSE TOMÀS DOMINGO ROBERT BOU
5
12
10
BICIXTREM EUGENI SERRA MACIÀ  CARLES FELIU FORTUÑO
6 12 39 BICI GRANDIA 2 DAVID PEÑA GODOY RICARD GORCHS UREÑA
7 12 25 BICI GRANDIA 1 JORDI PRIETO SANCHEZ DANIEL MARTINEZ GALERA
8 11 34 BTT TRIATLOLLUCANES2 OMAR MARTINEZ OSUNA JORDI CAPDEVILA CORNELLAS 
9 11 16 BICIXTREM  IV LLUIS FIGOLS MORAL JORDI SOLANO TORNER 
10 11 17 BICIXTREM III RICARD VILLARROYA TORÁN SERGI CARDONA ROSANAS
11 11 28 BICI GRANDIA 3 LLUIS GRANDIA GRAUS POL GRANDIA GARCIA
12 11 35 BTT TRIATLOLLUCANES1 LLUIS FORNELL PRAT XAVIER CORS CARRERA
13 11 50 CORE BICICLE JOSEP BARNIOL JAUME PLANS
14 11 7 KASKA-ARDORES OSKAR MATEO MARTÍNEZ CARLOS ARENAS LLANOS
15 11 23 RAMPES TEAM IVAN BALLONGA FREIXA ABEL ROVIRA SOLER
16 11 1 TRAMUNBIKE TEAM XEVI MESAS ARROYO CARLES MESAS ARROYO
17 11 21 CAMES DE FUSTA JORDI JUNYENT TRASERRA MARC RIAL FIGOLS 
18 11 40 BICIXTREM  VII LLUIS CORBERA GARCIA CARLES DEL BARCO MARTINEZ
19 11 33 BICIXTREM V JORDI RAFART RIBERA MARC BADIA MALÉ
20 11 43 BICIXTREM VIII MARC CIRERA
21 10 13 XAVISTEAM XAVIER CABALLOL FORNELL XAVIER MARI ORRIOLS
22 10 26 TRISKEL BIKES ISMAEL MARTINEZ PONS AITOR ROMÁN ARCO
23 10 19 ELECTRICA DEL CADI JOSEP Mª PRADAS OLMEDO CARLOS FERNANDEZ LASERNA
24 10 24 TRIAL MAGIKARP MARC CANO VILÀ VALERI CAPLIN
25 10 37 CGB LLUIS BARNIOL LLUIS BARNIOL
26 10 9 VIRGIN ACTIVE OSCAR PUNTI FIESTAS SALVA LAO SANCHEZ
27 10 3 A.C.LILLET 1 TONI PONTS GALLEGO JAUME VALLS CURSELLAS
28 10 27 BTTCASESNOVES RAMON ILLA VILA JOAN MIQUEL RELATS PUIG
29 10 36 BICIXTREM  VI DAVID CAMPRUBI CALDERER ADRIA CAMPRUBI PONT
30 9 8 A.C.LILLET 2 JORDI PERARNAU PERARNAU JOAN FERRAO GENESCA
31 9 20 GERARD GERARD GENOVÈS SABATA LLUÍS SOLER JIMÉNEZ
32 9 14 PERKINS JOAN SOLER ESPARBE JOAN BALLONGA SANTCLIMENTS
33 9 31 BTT CASES NOVES JAUME RIERA MERCADER ANGEL PAYA RODRIGUEZ
34 9 5 OLOST.NATURA ENRIC VALLDAURA GIRAVENT XAVI NOUVILAS PUIG
35 9 4 ASMATS LLUIS SOLER ESPARBE MALITO SOLA PUJOLS
36 9 49 GANGOLELLS TEAM ABEL GANGOLELLS SOLÀ MOISES GANGOLELLS SOLÀ
37 9 29 ELS BICIATS XAVIER SANTAEULÀLIA ESPELT MARC ESCAMILLA CASAJUANA
38 9 18 AG.CAT JOSEP GRANÉ MATAMALA DAVID  ARGELICH GONZALEZ,
39 7 42 TANDEMDH RACIMG TEAM ALFONS BAYONAS MAS JORDI GRANELL DIAZ

Classificació femenina
Posició
Voltes
Dorsal
Equip Corredora 1 Corredora 2
1
9
6
MONBIKE SÍLVIA VILARDELL PARÉS MÒNICA MINGUEZ TORT
2
9
30
BICI GRANDIA WOMAN ELENA VILA PUIG PILAR GARCIA RUSIÑOL
3
9
41
XATIS TRI EIX NAVAS SUSAGNA RODRIGUEZ RUANO KATE VALL ROVIRA
4
9
15
ECOXATIS MARTA VILADOMS ARGÜELLES LÍDIA BORRÀS GARCIA

Classificació mixta
Posició
Voltes
Dorsal
Equip Corredor Corredora
1
11
44
AIDA VILADRICH SOLAN JOSEP CHAVARRIA BALMANYA AIDA VILADRICH SOLANO
2
11
11
ECO'S TEAM DAVID PALLARÈS GARCIA MERITXELL OBRADORS BARONS
3
9
2
FA-SOL/ EIX TEAM ABEL MORA LIZANA YOLANDA PEREIRA MARTIN

Classificació local
Posició Voltes Dorsal Equip Corredor 1 Corredor 2
1 11 21 CAMES DE FUSTA JORDI JUNYENT TRASERRA MARC RIAL FIGOLS 
2 11 33 BICIXTREM V JORDI RAFART RIBERA MARC BADIA MALÉ
3 9 4 ASMATS LLUIS SOLER ESPARBE MALITO SOLA PUJOLS
4 9 49 GANGOLELLS TEAM ABEL GANGOLELLS SOLÀ MOISES GANGOLELLS SOLÀ