dissabte, 27 setembre de 2014

Inscripcions de les 2 hores de resistència en BTT d'Avià 2014

>>INSCRIPCIÓ ON-LINE DEL 11 D'AGOST AL 10 D'OCTUBRE DE 2014





>>INSCRIPCIÓ PRESENCIAL DEL 25 D'AGOST AL 8 D'OCTUBRE DE 2014:
>>BICIXTREM - Plaça Gernika 1 baixos - Berga
>>BICIS GRANDIA - Ctra. Sant Fruitos, 13 - Berga
>>MOTOS I BICIS PEP RIBERA - Carretera Casserres 12 - Gironella


diumenge, 10 agost de 2014

Les 2 hores de resistència en BTT d'Avià 2014

Data: Dissabte 11 d'octubre de 2014
Lloc: Aparcament de l'Ateneu d'Avià
Inici de la proba: 16:00h
Inscripcions: Presencials i on-line fins del divendres 10 d'octubre de 2014.
Nombre màxim d'equips: 60.
Obsequis: Record per a tots els participants.
Sorteig de material: Es sortejaran productes de la terra i material ciclista entre els participants.


Presentació de la cursa
Un any més el CLUB CICLISTA AVIÀ COP DE PEDAL i l'AJUNTAMENT D'AVIÀ, tornem a organitzar pel proper dissabte 11 d'octubre de 2014 les 2 hores de resistència en BTT d'Avià.

La prova transcorrerà en un circuit tancat d'uns 3.000 metres aproximadament, situat al centre del municipi d'Avià, en el qual els ciclistes podran participar en equips de 2 persones i hauran de donar voltes en aquest fins a completar les 2 hores.

Hi podeu participar en equips formats per parelles masculines, femenines o mixtes, i repartirem 500€ entre el primers classificats.

A les 3 de la tarda s'obrirà el circuit per fer el reconeixement i a les 4 de la tarda s'iniciarà la cursa. A les 6 de tarda, un cop acabada la prova, hi haurà l'entrega de premis a la mateixa zona de boxes de l'aparcament de l'Ateneu d'Avià.

Podeu fer les inscripcions on-line fins el divendres 11 d'ocubre de 2014 al nostre bloc www.copdepedal.cat o presencials fins el dimecres 8 d'octubre a BICIXTREM, BICIS GRANDIA i MOTOS I BICIS PEP RIBERA.

El preu de la inscripció és molt econòmic, 32€ per equip + 8€ d'assegurança per cada participant no federat.

Us hi esperem.

Localització - 2h. BTT Avià 2014

Coordenades GPS:  42º 04 ' 35.45 '' N        1º 49 ' 23.88 '' E

Venint per la C-16 direcció Tunel del Cadí, arribant a Berga, cal agafar la sortida de Berga Sud, un cop arribada a la primera rotonda anar per la C-16a direcció Solsona, un cop trobada la rotonda del Poligon industrial, agafar la C-26 direcció Avià, Solsona i a 2 km hi ha l'entrada d'Avià.
Per l'avinguda principal - Avda Pau Casals - fins a trobar la zona de boxes al centre del poble.


Veure 2 HORES RESISTÈNCIA BTT AVIÀ en un mapa más gran

Horaris - 2h. BTT Avià 2014

Recollida de dorsals: a partir de les 14:30h.
Obertura del circuït: 15:00h.
Reconeixement del circuit: de 14:30h. a 15:30h.
Tancament del circuit: 15:30h.
Inici de les 2 hores de resistència: 16:00h.
Final de les 2 hores de resitència: 18:00h.
Entrega de premis: a partir de les 18:00h.

Tarifes - 2h. BTT Avià 2014

Inscripció equip federat: 32€
Assegurança corredor no federat: 8€ / corredor
Descompte socis C.C.Avià Cop de Pedal: 3€ / corredor

Inscripcions - 2h. BTT Avià 2014

Podeu fer la vostra inscripció en format on-line com en les darreres edicions, i també en format presencial adreçant-vos als establiments esmentats a l'apartat de sota i emplenant la inscripció en format paper.

>>INSCRIPCIÓ ON-LINE DEL 11 D'AGOST AL 10 D'OCTUBRE DE 2014:
     >>Format on-line    >>REALITZAR INSCRIPCIÓ<<

>>INSCRIPCIÓ PRESENCIAL DEL 25 D'AGOST AL 8 D'OCTUBRE DE 2014:
     >>BICIXTREM - Plaça Gernika 1 baixos - Berga
     >>BICIS GRANDIA - Ctra. Sant Fruitos, 13 - Berga
     >>MOTOS I BICIS PEP RIBERA - Carretera Casserres 12 - Gironella

>>PRESENCIALS DIA DE LA CURSA  11 D'OCTUBRE DE 2014:
     >>En el cas de quedar places disponibles es podran fer de les 13:00h a les 14:00h. al mateix aparcament de l'Ateneu d'Avià.

Categories i premis - 2h. BTT Avià 2014

1r EQUIP GENERAL: 200€ + trofeu.
2n EQUIP GENERAL: 120€ + trofeu.
3r EQUIPGENERAL: 60€ + trofeu.
1r EQUIP PARELLA FEMENINA: 120€ + trofeu.
2n EQUIP PARELLA FEMENINA: trofeu.
3r EQUIP PARELLA FEMENINA: trofeu.
1r EQUIP PARELLA MITXA: trofeu.
1r EQUIP SUB23 PARELLA MASCULINA trofeu.
1r EQUIP SUB23 PARELLA FEMENINA trofeu.
1r EQUIP MASTER 50 PARELLA MASCULINA trofeu.
1r EQUIP MASTER 50 PARELLA FEMENINA trofeu.
1r EQUIP LOCAL CATEGORIA MASCULINA: trofeu.
1r EQUIP LOCAL CATEGORIA FEMENINA: trofeu.

Notes: 
>>Els premis no seran acumulatius, en cas d'optar a més d'un premi, només s'entregarà el de més valor.
>>Es considera equip local, quan els dos corredors resideixen al municipi d'Avià o son socis del club organitzador " Avià Cop de Pedal Club Ciclista"

Reglament - 2h. BTT Avià 2014

1. Les 2 Hores de Resistència en Btt d’AVIÀ, es tracta d’una cursa de mountain-bike en circuit tancat. 

2. Es poden formar equips d’1 fins a 2 corredors/es de qualsevol categoria i a partir de 14 anys ( sempre que aportin autorització dels pares ) que correran per relleus. Mai podran estar els dos corredors alhora dins el circuit, en aquest cas, l'equip infractor seria sancionat excloent-lo de la competició o rebaixant-li a la meitat el nombre de voltes completat fins aleshores. 

3. Cada corredor/a competirà amb la seva pròpia bicicleta. 

4. El control de voltes de cada equip es farà manualment. 

5. La sortida la farà un únic component de cada equip i serà tipus Le Mans, es donarà la sortida a les 16:00 h.per odre d'inscripció. 

6. A les 18:00 h. es tancarà el control de pas tot i que serà valida la volta dels equips que restin completant el circuit. 6. És obligatori l’ús del casc. 

7. S'entregarà un dorsal per cada corredor que haurà de col•locar al frontal de la seva bicicleta i un testimoni el qual se n’entregarà un per equip que haurà de portar al braç o canell esquerra el corredor que estigui competint dins el circuit. El relleu es realitzarà dintre del seu box. 

8. En cas de retirada d’un equip o comunicarà als organitzadors de la prova. 

9. Durant la cursa s’ha de respectar a l’adversari. Es recomana demanar pas en els avançaments uns metres abans. Si us demanen pas respecteu-l’ho. 

10. L’organització es reserva el dret de modificar el circuit si es presenten situacions insalvables. També es pot suspendre la cursa per anomalies meteorològiques o d’altres situacions d’extrema urgència. Igualment tots els imprevistos seran resolts pels membres de l’organització. 

11. Qualsevol membre de l’organització pot sancionar les conductes antiesportives dels participants amb la desqualificació de l’equip. Durant la cursa es realitzarà un estricte control, qualsevol anomalia observada serà penalitzada. Detallem algunes de les anomalies mes importants, però no exclouen altres que es puguin produir: 
>> Retallar algun tram del circuit. 
>> No fer cas de les indicacions de l’organització.
>> Canviar de bicicleta a mitja cursa.
>> Accions antiesportives vers altres corredors.
>> No portar el casc mentre s’està voltant.
>> No portar el dorsal i/o el braçalet-testimoni en el braç. 

12. A la sortida de la zona de boxes, es controlarà expressament l’ús del casc i el braçalet testimoni, parant els corredors que no compleixin amb la present normativa, al segon avís es desqualificarà l’equip. 

13. L’organització quedarà lliurada de tota responsabilitat davant de qualsevol accident ( tant personal com mecànic ) dels participants, entenent que hauran de ser coberts per ells mateixos.

14. Per sol fet de participar s’entén que s’accepta tot aquests reglament.

15. Així mateix els participants renuncien explícitament amb la inscripció, a reclamar qualsevol indemnització o compensació econòmica en cas d’accident en la seva participació. 

16. Qualsevol cas no contemplat en algun punt serà avaluat per la comissió organitzadora de l’esdeveniment. 

17. Per a participar cal estar Federat, el que no disposi d’assegurança, se l’hi farà una per un dia, per un import de 8 €. 

18. Es considera equip local, quan els dos components resideixen al municipi d'Avià o son socis del club organitzador. " Avià Cop de Pedal ".

19. Els premis no seran acumulatius, en cas d'optar a més d'un premi, només s'entregarà el de més valor.

20. Es prohibeix la circulació de persones per la zona de boxes.

dilluns, 24 març de 2014

Cap a la VIII Cop de Pedal

S'acaba un dia dur, intens, llarg i ple d'emocions pels membres del club ciclista Avià Cop de Pedal, fruit de mesos de feina organitzant les pedales. Avui però ens reconforta haver tingut el número més alt d'inscrits de la història de la Cop de Pedal i ens dóna més que ànims per seguir treballant i encarar amb molta il•lusió i ganes les 2 hores de resistència en BTT del proper 11 d'octubre i la vuitena edició de la Cop de Pedal. Després de set anys organitzant pedalades, encara ens queden moltes coses a aprendre i millorar per les properes edicions. Estem molt agraïts a tots els que heu vingut avui i esperem que us n'hagueu anat satisfets de la nostra pedalada.

diumenge, 23 març de 2014

CLASSIFICACIÓ RUTA CURTA VII COP DE PEDAL

POSICIÓ DORSAL NOM CATEGORIA TEMPS
1 116 TAULER  SALA,  FRANCESC MASCULINA 1:26:21
2 24 PERARNAU  PERARNAU,  JORDI MASCULINA 1:38:54
3 128 AGÜERA  GARCIA,  XAVI MASCULINA 1:44:52
4 66 MONTAGUT  SALA,  IGNASI MASCULINA 1:46:03
5 123 SIMON  MASO,  IVAN MASCULINA 1:46:12
6 108 PULIDO  PERAL,  TONI MASCULINA 1:47:41
7 90 AMPOSTA  MASDEU,  JAUME MASCULINA 1:48:23
8 125 VILLÓ  VILLÓ,  XAVIER MASCULINA 1:48:34
9 163 CUNILL  SELLAS,  POL MASCULINA 1:50:27
10 159 COROMINAS  AMBLAS,  JOAN MASCULINA 1:50:44
11 180 GUZMAN  PUJOL,  JAUME MASCULINA 1:51:46
12 86 ROIG  TRIPIANA,  CARLES MASCULINA 1:51:51
13 181 LEMA  RIVERA,  ISIDRE MASCULINA 1:51:57
14 112 CABRA  ESTRADA,  ANDREU MASCULINA 1:54:12
15 101 ABRIL  SERRA,  LAIA FEMENINA 1:58:16
16 169 COMAPOSADA  FELIU,  ALBERT MASCULINA 1:58:24
17 135 BAJONA  MASANES,  XAVI MASCULINA 2:02:01
18 136 QUIROGA  IRLA,  SANTI MASCULINA 2:02:09
19 104 PEREIRA  MARTIN,  YOLANDA FEMENINA 2:02:15
20 91 MARTINEZ  ROMERO,  ANA FEMENINA 2:02:22
21 124 GRANÉ  MATAMALA,  JOSEP MASCULINA 2:09:02
22 29 BLANCO  GRANEL,  JORDI MASCULINA 2:09:09
23 25 HINOJO  MARTINEZ,  ANTONI MASCULINA 2:09:16
24 161 PRAT  PALACIO,  JOAN MASCULINA 2:10:19
25 46 MARMI  AGUSTI,  MARIA FEMENINA 2:11:26
26 38 FABRA  ROBERT,  JOAN MASCULINA 2:14:17
27 34 CALVO  LOVICO,  GEMMA FEMENINA 2:14:39
28 32 CASANOVAS  MATHEU,  RAMON MASCULINA 2:14:47
29 2 SOLDUGA  COLLADO,  JORDI MASCULINA 2:15:41
30 139 CORTADA  SANGRÀ,  ANTONI MASCULINA 2:16:50
31 162 FELIU  RIBALTA,  GERARD MASCULINA 2:17:54
32 28 ALVAREZ  MOLINA,  DIDAC MASCULINA 2:18:11
33 132 GONZALO  ANOBRO,  JOSE LUIS MASCULINA 2:19:26
34 151 CAÑIZAR  PALLEJÀ,  JOSEP MASCULINA 2:21:11
35 53 HURTADO  GONZALEZ,  MIGUEL ORLANDO MASCULINA 2:30:41
36 41 ESCAMILLA  CASAJUANA,  MARC MASCULINA 2:34:40
37 111 RULLO  PUIG,  FERRAN MASCULINA 2:35:02
38 126 LLOPIS  ESTEVE,  ALEIX MASCULINA 2:51:53
39 127 LLORI  PRUFI,  F. XAVIER MASCULINA 2:51:59
40 75 ESCUDERO  DIAZ,  JOSE MANUEL MASCULINA 2:53:09
41 76 ESCUDERO  DIAZ,  MIGUEL ANGEL MASCULINA 2:53:15
42 174 RODRIGUEZ  CODINA,  MARTIN MASCULINA 2:53:20
43 142 ROIG  GARRIDO,  MARC MASCULINA 3:15:15
44 176 SANTASUSANA  ,  JOSEP MASCULINA 3:16:59
45 178 VIVES  ,  DIDAC MASCULINA 3:17:23
46 179 VIVES  ,  ERIC MASCULINA 3:17:32
47 61 INDURAIN  TORRES,  RAFAEL MASCULINA 3:17:41
48 63 INDURAIN  TORRABADELLLA,  NOEMI FEMENINA 3:17:48
49 95 PEREZ  LOPEZ,  JESUS MASCULINA 3:34:35
50 129 MONTERO  CAPARROS,  FERRAN MASCULINA 3:34:45

CLASSIFICACIÓ RUTA LLARGA VII COP DE PEDAL

POSICIÓ DORSAL NOM CATEGORIA TEMPS
1 83 MARTINEZ DE ORAA  SEGURA,  FELIX MASCULINA 2:21:24
2 102 SERRA  MACIA,  EUGENI MASCULINA 2:24:11
3 99 MADRONA  VILA,  XAVIER MASCULINA 2:25:49
4 52 SOLANO  TORNER,  JORDI MASCULINA 2:25:56
5 48 PEÑA  GODOY,  DAVID MASCULINA 2:27:17
6 89 CIRERA  CASELLAS,  MARC MASCULINA 2:29:20
7 17 FELIU  FORTUÑO,  CARLES MASCULINA 2:29:33
8 170 REYNES  MOLIST,  MARC MASCULINA 2:30:52
9 103 MARTINEZ  OSUNA,  OMAR MASCULINA 2:31:23
10 58 CARDONA  ROSANAS,  SERGI MASCULINA 2:31:52
11 9 ITO  RIU,  JOSEP MASCULINA 2:32:34
12 140 CULELL  MILLAT,  MARC MASCULINA 2:32:46
13 40 GRANDIA  GARCIA,  LLUIS MASCULINA 2:33:14
14 121 BARTOLÓ  ROCA,  PAU MASCULINA 2:33:23
15 85 TURNE  MAS,  ALBERT MASCULINA 2:34:02
16 114 GORCHS  UREÑA,  RICARD MASCULINA 2:38:07
17 93 RIBERA  CORNELLA,  PEP MASCULINA 2:38:13
18 146 MACIÀ  FLORES,  DAVID MASCULINA 2:38:46
19 119 GANGOLELLS  SOLÀ,  MOI MASCULINA 2:38:59
20 44 GRANERO  ROSSINYOL,  ANTONI MASCULINA 2:40:54
21 154 BOLADERAS  PONS,  EDUARD MASCULINA 2:41:07
22 70 SOLER TORRADAS  SOLER TORRADAS,  JOSEP MARIA MASCULINA 2:41:56
23 27 FIGOLS  MORAL,  LLUIS MASCULINA 2:42:23
24 150 MARTINEZ  CARRERAS,  FRANCESC MASCULINA 2:45:05
25 171 VALERO  ,  MARIANO MASCULINA 2:45:20
26 147 ROVIRA  SOLER,  ABEL MASCULINA 2:45:29
27 166 GRANÉ  SERRANO,  RUBEN MASCULINA 2:46:00
28 105 VILLARROYA  TORAN,  RICARD MASCULINA 2:46:15
29 133 ARES  GOENAGA,  RUBEN MASCULINA 2:46:26
30 62 ESCANEZ  DIAZ,  ERIC MASCULINA 2:46:33
31 109 RAFART  RIBERA,  JORDI MASCULINA 2:47:15
32 107 ROSANAS  COMA,  RAMON MASCULINA 2:48:24
33 120 DOMENECH  PALAU,  PEP MASCULINA 2:48:45
34 148 MORA  LIZANA,  ABEL MASCULINA 2:48:51
35 145 RICART  GAMISANS,  GUILLEM MASCULINA 2:48:58
36 113 TORRENS  CASALS,  GERARD MASCULINA 2:49:13
37 4 LOPEZ  SANCHEZ,  GERARD MASCULINA 2:49:22
38 172 TARTER  ARGEMÍ,  FRUITÓS MASCULINA 2:49:53
39 153 COTS  ,  XAVIER MASCULINA 2:52:07
40 155 RIU  BOSOMS,  DAVID MASCULINA 2:52:15
41 84 MAS  SORS,  LLUIS MASCULINA 2:53:00
42 42 ORTEGA  GONZALEZ,  GABI MASCULINA 2:54:10
43 164 CUNILL  SELLES,  MARC MASCULINA 2:55:38
44 71 SASTRE  DOMINGO,  ALEX MASCULINA 2:55:46
45 141 SABATA  COROMINAS,  FRANCESC MASCULINA 2:55:56
46 160 CAPELLAS  FONT,  EUGENI MASCULINA 2:56:55
47 21 RIAL  FIGOLS,  MARC MASCULINA 2:57:05
48 158 CORS  CARRERA,  XAVIER MASCULINA 2:58:39
49 77 PONS  VEGAS,  XAVIER MASCULINA 2:58:55
50 87 BUENO  CARRILLO,  JOAN MASCULINA 2:59:01
51 173 COSTA  AROCA,  JOAN MASCULINA 2:59:12
52 16 CANO  VILA,  MARC MASCULINA 2:59:23
53 182 DEL BARCO  MARTÍNEZ,  CARLES MASCULINA 2:59:40
54 134 BLANICH  FERNANDEZ,  JORDI MASCULINA 3:00:51
55 19 MORENO  PEINADO,  DAVID MASCULINA 3:01:14
56 3 CAPLIN  ,  VALERI MASCULINA 3:03:16
57 8 COROMINAS  ARIAS,  JORDI MASCULINA 3:04:54
58 117 MARTÍN  BAO,  RUBÉN MASCULINA 3:07:53
59 149 COSTA  GARCIA,  JOSEP Mª MASCULINA 3:09:14
60 110 FUMANYA  PUJOL,  RAMON MASCULINA 3:09:21
61 115 OLLE  JUNCA,  JORDI MASCULINA 3:10:25
62 64 DEU  CASAS,  BOI MASCULINA 3:10:32
63 152 JURADO  VERDAGUER,  RAMON MASCULINA 3:14:44
64 5 ROTA  JOUNOU,  MARC MASCULINA 3:14:58
65 92 REIG  FORNELL,  JORDI MASCULINA 3:19:12
66 167 REIG  FORNELL,  MARC MASCULINA 3:19:21
67 130 DOMÈNECH  MARTÍ,  JORDI MASCULINA 3:20:57
68 13 COMA  CAMPS,  MARC MASCULINA 3:21:08
69 118 CHECA  CARRERA,  CARLOS MASCULINA 3:21:16
70 43 VEGA  CAMPS,  JOSEP MANEL MASCULINA 3:21:39
71 72 NOGUERA  ANTICH,  JOAN MASCULINA 3:22:16
72 1 GRABULOSA  XART,  MIQUEL MASCULINA 3:24:04
73 131 FONT  PEREZ,  JOSEP MASCULINA 3:24:13
74 156 FONT  ,  JOAN MASCULINA 3:24:57
75 35 MESAS  ARROYO,  CARLES MASCULINA 3:25:49
76 94 BARRANCO  CAMARA,  ESTEBAN MASCULINA 3:26:35
77 137 RIU  CAMPÀ,  FRANCESC MASCULINA 3:26:42
78 74 CASTILLO  FERNANDEZ,  XAVI MASCULINA 3:27:02
79 122 PARRAS  MARTOS,  RAUL MASCULINA 3:28:16
80 168 DIEZ  CAMPRUBÍ,  RAMON MASCULINA 3:28:24
81 73 ILLANES  SANCHEZ,  DAVID MASCULINA 3:33:14
82 65 OLLE  MEDINA,  MIQUEL MASCULINA 3:33:21
83 98 MINGUEZ  TORT,  MONICA FEMENINA 3:35:22
84 96 PINEDA  HARO,  SILVIA FEMENINA 3:35:29
85 30 ICART  ROVIRA,  JOAN MASCULINA 3:38:01
86 56 ICART  ROVIRA,  JOSEP MASCULINA 3:38:32
87 51 BALLONGA  SANTCLIMENTS,  JOAN MASCULINA 3:40:23
88 106 CANAL  SANTAEULALIA,  GUILLEM MASCULINA 3:41:31
89 82 RUIZ  PLAZAS,  JORDI MASCULINA 3:41:41
90 20 GUITART  COMELLAS,  JOAN MASCULINA 3:45:05
91 165 SEUBA  MACIÀ,  MARTÍ MASCULINA 3:46:58
92 39 BERNADO  GALDEANO,  CARLES MASCULINA 3:47:22
93 10 SOTOS  DE COS,  FRANCESC MASCULINA 3:53:47
94 47 CORTINA  SUBIRANA,  RAMON MASCULINA 3:54:36
95 78 GONFAUS  ORTIZ,  EUDALD MASCULINA 3:54:58
96 45 MARTIN  RODRIGUEZ,  JUAN MASCULINA 3:55:49
97 26 FELGUERA  JIMENEZ,  OSCAR MASCULINA 3:55:56
98 37 VILALTA  FOLCRÀ,  ALBERT MASCULINA 3:56:19
99 60 CARRERAS  MACIA,  JORDI MASCULINA 3:57:12
100 79 SOLER  ESPARBE,  LLUIS MASCULINA 3:58:57
101 97 MONTAGUT  SUAU,  ISIDRE MASCULINA 3:59:04
102 68 HERNANDO  GUITART,  JOAN MASCULINA 4:02:42
103 54 HERNANDO  GUITART,  ELISEU MASCULINA 4:02:48
104 67 LLAVE  ESLAVA,  EUGENI MASCULINA 4:02:54
105 36 LOP  MAYORAL,  XAVI MASCULINA 4:02:59
106 157 GENOVÈS  SABATA,  XAVI MASCULINA 4:03:05
107 6 MORILLERE  LAURAS,  JEAN CHRISTOPHE MASCULINA 4:05:14
108 7 BUCH  SERRA,  ELOI MASCULINA 4:05:20
109 50 CAMPRUBI  CALDERER,  DAVID MASCULINA 4:06:10
110 49 CAMPRUBI  PONT,  ADRIA MASCULINA 4:06:20
111 59 PEREZ  LOPEZ,  FRAN MASCULINA 4:07:30
112 55 IGUALDA  CABALLERO,  FRANCISCO JAVIER MASCULINA 4:12:38
113 69 FERNANDEZ  SIMON,  XAVI MASCULINA 4:14:25
114 57 ALONSO  MARCOS,  EDUARDO MASCULINA 4:14:32
115 31 BARRERA  PARCERISA,  JOAN MASCULINA 4:15:07
116 138 BARRERA  PARCERISA,  DOMENEC MASCULINA 4:15:14
117 80 SOLANELLAS  GARCIA,  JOSEP MASCULINA 4:16:07
118 15 REINA  ARBOIX,  MARÇAL MASCULINA 4:18:06
119 14 ALONSO  ROBLES,  ROMA MASCULINA 4:18:18
120 11 COROMINAS  PONS,  JORDI MASCULINA 4:18:25
121 33 VERDAGUER  MASSANA,  SALVADOR MASCULINA 4:21:18
122 144 QUIRANT  RECORT,  DAVID MASCULINA 4:27:36
123 143 MERCADO  FERNÁNDEZ,  ISAAC MASCULINA 4:27:44
124 18 TORRES  LEON,  ADRIA MASCULINA 4:43:00